Napredovanje nastavnika

Autor: Franka Frančešević, 7. 1. 2020.

NAŠ NASTAVNIK IVAN PAŠALIĆ NAPREDOVAO U ZVANJE MENTORA!

U petak, 13. prosinca 2019., u Hotelu Antunović u Zagrebu održana je Svečana dodjela Rješenja o napredovanju/ponovnom izboru u zvanje nastavnika strukovnih predmeta.

Među 190 nastavnika koji svojim znanjem, izvrsnošću i zalaganjem doprinose promociji strukovnoga obrazovanja te podizanju ugleda strukovnih nastavnika koje je ove godine Agencija s ponosom promovirala, u zvanje mentora prvi put je promoviran i naš nastavnik računalstva i strukovnih predmeta iz područja elektrotehnike Ivan Pašalić, dipl. ing.

Čestitamo!!!

Fotografija je preuzeta sa stranice ASOO 7. siječnja 2019. (https://drive.google.com/drive/folders/1ngPQI5GyWDRqB_eR3zujzYiPv-3Sp4p6)