Natjecanja

Autor: Franka Frančešević, 11. 2. 2020.

MARIJA, NIKA I LEONA PREDSTAVLJAT ĆE NAŠU ŠKOLU NA ŽUPANIJSKOJ SMOTRI LIDRANO 2020.

U ponedjeljak, 10. veljače 2020., u Srednjoj školi Čazma održana je Međugradska smotra LiDraNo 2020. Na smotri su sudjelovali učenici triju srednjih škola: SŠ „August Šenoa“ Garešnica, SŠ Čazma i naše SŠ Bartola Kašića Grubišno Polje.

U kategoriji literarnog i novinarskog stvaralaštva predstavili smo se s jednim literarnim radom, a u kategoriji skupnih scenskih nastupa dramsko-scenskom igrom Svršetak igre koju su izvele učenice Marija Novalić, Nika Andričević i Leona Horak. Mentorica učenicama je nastavnica Kristina Vrbicki.

Na Županijsku smotru, koja će se održati 13. ožujka u našoj školi, predloženi su i literarni rad i dramsko-scenska igra.

Čestitamo učenicama i mentorici!

Franka Frančešević, prof.