POZIV

Autor: Valerija Pavičić, 15. 6. 2020.

P O Z I V

ZA NASTAVAK OBRAZOVANJA ZA VIŠU RAZINU KVALIFIKACIJE

Učenici koji su završili trogodišnje školovanje ili stekli nižu stručnu spremu, i čiji je prosjek ocjena svih razreda srednjeg strukovnog obrazovanja iznosio 3,50, u roku od dvije godine od završetka strukovnog programa, imaju pravo predati prijavu za nastavak školovanja u Srednjoj školi Bartola Kašića Grubišno Polje za zanimanje:

• Tehničar za računalstvo

Uz pisanu zamolbu, u kojoj će napisati što su završili i što žele upisati, učenici su dužni priložiti sve razredne svjedodžbe i svjedodžbu o završnom ispitu (preslike).

Upisani učenici kao redoviti učenici dužni su:

• položiti razlikovne odnosno dopunske ispite (način polaganja i rokove utvrđuje nastavničko vijeće) temeljem Rješenja koji će dobiti
  • dolaziti na konzultacije za polaganje ispita te imati propisane udžbenike

Rok za predaju prijava je  05. srpnja 2020.

Zamolbe se predaju u tajništvu Srednje škole Bartola Kašića Grubišno Polje.