Mjesec hrvatske knjige

Autor: Franka Frančešević, 20. 10. 2020.

ČITANJE NAGLAS DJELA HRVATSKIH AUTORA

Povodom obilježavanja Mjeseca hrvatske knjige, knjižničarka je s učenicima 1. razreda gimnazije održala sat čitanja naglas. Zadatak je bio donijeti knjigu hrvatskog autora po izboru te ju predstavili svojim kolegama. Nakon što su učenici objasnili zašto su baš tu knjigu odabrali, pročitali su naglas ulomak koji im se najviše svidio.

Ciljevi ovoga sata bili su poticanje čitanja i čitanja naglas te razvijanje ljubavi prema knjizi i čitanju kao kvalitetnom načinu provođenja slobodnog vremena, kao i unaprjeđenje čitalačkih sposobnosti učenika.

Više fotografija pogledajte u FOTOGALERIJI.