Predavanja

Autor: Franka Frančešević, 17. 2. 2022.

PROJEKT „ZDRAVA PREHRANA OD DJETETOVOG ROĐENJA“

U sklopu projekta „Zdrava prehrana od djetetovog rođenja“ studenti sestrinstva Veleučilišta u Bjelovaru (Ivana Benić, Antonio Horvat, Saša Roksić, Magdalena Matić, Lea Marčeta, Gabriela Marušić, Denis Mikulić, Luka Palac, Martina Pokos, Iva Popović Gecan, Barbara Šrbec i Leonarda Nesek) uz nastavnice (Marija Čatipović, Zrinka Puharić, Ksenija Eljuga i Tamara Salaj) objašnjavaju i promoviraju dojenje i prve dane života dojenčeta i roditelja maturantima srednjih škola.

Tako su i naši učenici 3.a i 4.e u petak, 11. veljače, a 3.b i 3.c u utorak, 15. veljače imali priliku čuti o važnosti dojenja.