Natjecanja

Autor: Franka Frančešević, 17. 3. 2022.

NAŠI INSTALATERI KUĆNIH INSTALACIJA SUDJELOVALI NA MEĐUŽUPANIJSKOM NATJECANJU WORLDSKILLS CROATIA 2022. U DISCIPLINI KUĆNE INSTALACIJE

Industrijsko-obrtnička škola Slatina bila je domaćin Međužupanijskog izlučnog natjecanja u natjecateljskoj disciplini Kućne instalacije –Worldskills Croatia 2022. u okviru ESF-ova projekta Promocija učeničkih kompetencija i strukovnog obrazovanja kroz strukovna natjecanja i smotre.

Na natjecanju u Slatini svoje znanje i umijeće u izradi kućnih instalacija pokazali su i naši učenici programa Instalater kućnih instalacija Luka Mihalina i Mateo Tomašek. Iako se nisu plasirali na državno natjecanje, čestitamo dečkima i njihovom mentoru Krunoslavu Pustajiću!