Obilježavanja

Autor: Franka Frančešević, 21. 3. 2022.

OBILJEŽILI SMO TJEDAN MOZGA

U petak, 18. ožujka učenici 3. razreda gimnazije na satu Psihologije s nastavnicom Ninom Plažanin obilježili su Tjedan mozga.

Učenici su osmislili i izradili zanimljiv plakat koji na šaljiv način prikazuje mozak adolescenta i naveli zanimljive činjenice o mozgu.

Nastavnica Nina izradila je plakat koji je sadržavao QR kod za kviz o mozgu (mitovi i činjenice o mozgu - kviz izradilo Hrvatsko društvo za neuroznanost) te ga je postavila na nekoliko mjesta u školi da bi svi učenici i radnici škole mogli provjeriti koliko njihov mozak zna o mozgu.

Priloženi dokumenti:
21._TJEDAN_MOZGA.pdf (534.67 KB)