Radionice

Autor: Franka Frančešević, 3. 5. 2022.

RADIONICE ZA UČENIKE PROGRAMA POLJOPRIVREDNI GOSPODARSTVENIK

Predavačice Daša Filipčić i Nikolina Turčinović Dupor iz udruge Zeleni klik! iz Zagreba održale su tri radionice za naše učenike programa Poljoprivredni gospodarstvenik.
Prva i druga radionica na temu Upoznajte permakulturu i Važnost uzgoja vlastite hrane održane su 26. travnja u učionici naše škole, dok je današnja radionica na temu Očuvajmo leptire i pčele održana u prostorima Gradske knjižnice Mato Lovrak.
Udruga Zeleni klik! svojim akcijama podiže svijest u javnosti o očuvanju stabala, očuvanju bioraznolikosti i prirodne ravnoteže.

Više fotografija pogledajte OVDJE!