Obilježavanja

Autor: Franka Frančešević, 4. 5. 2022.

MEĐUNARODNI DAN TJELESNE AKTIVNOSTI

Danas su učenici i djelatnici naše škole obilježili Međunarodni dan tjelesne aktivnosti brojnim sportskim aktivnostima.
Okupili smo se u 8 sati iza naše škole te se uputili na travnato igralište OŠ Ivana Nepomuka Jemeršića. Sportske aktivnosti započeli smo krosom sa školskoga igrališta do gradskog izletišta Bara gdje smo nastavili s ostalim sportskim aktivnostima.
Učenici i djelatnici škole mogli su se natjecati u sportskom ribolovu, stolnom tenisu, badmintonu, malom nogometu, odbojci, šahu, potezanju užeta, bacanju kugle s ramena, visećoj kuglani i skoku u dalj s mjesta.
Cilj obilježavanja ovoga dana je primjenjivanje tjelesne aktivnosti i to ne samo ovaj dan, već svaki dan u godini. Svrha ovog projekta postignuta je promicanjem športskog načina života, kao i podizanjem svijesti o potrebi kretanja za održavanje zdravog duha u zdravom tijelu.

Više fotografija pogledajte OVDJE.