Autor: Franka Frančešević, 9. 5. 2022.

ERASMUS+ PROJEKT
„PUTUJUĆI EUROPOM DO NOVIH VJEŠTINA“

U subotu je 13 naših učenika u pratnji nastavnika Branke Bakić i Valentina Šamije započelo svoju dvotjednu avanturu stručne prakse u Irskoj. Nakon cjelodnevnog putovanja sretno su sletjeli u Dublin odakle su se uputili u mjesto Bray gdje će biti smješteni te obavljati stručnu praksu.

Nakon kratkog upoznavanja s gradom i obiteljima kod kojih će biti smješteni, u nedjelju je započela prava irska avantura popraćena netipično lijepim i sunčanim danom.

Razgledavanje Dublina autobusom, a onda i šetnjom, upoznavanje s prijevozom, prometnim pravilima, znamenitostima i ljepotama grada. Sigurni smo da su uživali!

Sretno, ekipo, ponosni smo na vas!