Dani otvorenih vrata

Autor: Franka Frančešević, 26. 5. 2022.

DANI OTVORENIH VRATA U NAŠOJ ŠKOLI

Danas su našu školu posjetili učenici osmih razreda Osnovne škole Velika Pisanica i Osnovne škole Mate Lovraka Veliki Grđevac. Učenike su dočekali domaćini, a nakon pozdravnih riječi naše ravnateljice, pedagog je upoznao učenike s programima koje naša škola nudi za upis u školsku godinu 2022./23. Posebno je naglasio uspjehe naših učenika na natjecanjima i smotrama te upoznao učenike osmaše s organizacijom i posebnostima obrazovanja u našoj školi, izvannastavnim aktivnostima te projektima koje provodimo.
Nakon uvodnog dijela, obilaskom naše škole i posjetom radionicama te plasteniku i stakleniku, učenicima osmih razreda smo pojedinačno predstavili pojedini obrazovni program koji mogu upisati u našoj školi.

Više fotografija pogledajte OVDJE!