Dani otvorenih vrata

Autor: Franka Frančešević, 27. 5. 2022.

DANI OTVORENIH VRATA - dan 2.

Danas su našu školu posjetili učenici osmih razreda Osnovne škole Ivana Nepomuka Jemeršića Grubišno Polje. Učenike su dočekali domaćini te naša ravnateljica Ivana Orešković koja im je poželjela dobrodošlicu u našu školu. Zatim je pedagog upoznao učenike s programima koje naša škola nudi za upis u školsku godinu 2022./23., istaknuo uspjehe naših učenika na natjecanjima i smotrama, upoznao naše goste s organizacijom i posebnostima obrazovanja u našoj školi, izvannastavnim aktivnostima te projektima koje provodimo.
Nakon uvodnog dijela, uz vodstvo naših učenika domaćina, obilaskom naše škole i posjetom radionicama te plasteniku i stakleniku, učenicima osmih razreda smo pojedinačno predstavili programe koje naša škola nudi: opća gimnazija, automehatroničar, instalater kućnih instalacija, tehničar za računalstvo, poljoprivredni gospodarstvenik, konobar i kuhar.

Više fotografija pogledajte OVDJE!