Dani otvorenih vrata

Autor: Franka Frančešević, 31. 5. 2022.

DANI OTVORENIH VRATA - dan 3.

Danas su našu školu posjetili učenici osmih razreda Osnovne škole Slavka Kolara Hercegovac. Učenike su dočekali domaćini, naša ravnateljica koja im je poželjela dobrodošlicu u našu školu te pedagog, koji ih je upoznao s programima i aktivnostima koje naša škola nudi.
Nakon uvodnog dijela, obilaskom naše škole i posjetom radionicama te plasteniku i stakleniku, učenicima osmih razreda smo pojedinačno predstavili programe: opća gimnazija, automehatroničar, instalater kućnih instalacija, tehničar za računalstvo, poljoprivredni gospodarstvenik, konobar i kuhar.

Više fotografija pogledajte OVDJE!