Učeničke smotre i natjecanja

Autor: Administrator , 8. 5. 2011.

Umag, 7. i 8. svibnja 2011.

MEĐUNARODNO NATJECANJE UČENIKA SREDNJIH CVJEĆARSKIH ŠKOLA

NAŠA ŠKOLA UKUPNI POBJEDNIK

MEĐUNARODNOG NATJECANJA SREDNJIH CVJEĆARSKIH ŠKOLA

CVIJETNA INSTALACIJA NA TEMU: MAJČIN DAN - 1. MJESTO

IZADA BUKETA IZNENAĐENJA - SLOBODNI STIL - 3. MJESTO

PAKIRANJE POKLONA - 3. MJESTO

Čestitamo!

Umag, 7. i 8. svibnja 2011.

Prošlog vikenda, 7. i 8. svibnja 2011., održano je Međunarodno natjecanje učenika srednjih cvjećarskih škola.

Uz učenike iz Republike Hrvatske, natjecali su se učenici iz Bosne i Hercegovine i Slovenije.

Našu školu predstavljale su učenice 3.a razreda Danijela Breški i Anamarija Cindrić sa svojom mentoricom Sanjom Živković.

Tema ovogodišnjeg natjecanja bila je MAJČIN DAN.

Prvog dana natjecanja, učenici su imali zadatak postaviti cvijetne instalacije na zadanu temu.

Naše učenice osvojile su prvo mjesto u ovoj kategoriji natjecanja.

Drugog dana, 8.svibnja 2011., održana su natjecanja u:

-izradi buketa iznenađenja - slobodni stil i

-pakiranju poklona za vjenčanje.

Učenice naše škole osvojile su:

treće mjesto za izradu buketa iznenađenja-slobodni stil i

treće mjesto u pakiranju poklona za vjenčanje.

Ovim sjajnim rezultatima, učenice Danijela Breški i Anamarija Cindrić, pokazale su izvrsno znanje i kreativnost, te su proglašene apsolutnim pobjednicama Međunarodnog natjecanja učenika srednjih cvjećarskih škola u Umagu.

Ana Saratlija, prof.

« Travanj 2024 »