Međuopćinske smotre i natjecanja učenika 2011./12.

Autor: Administrator , 1. 2. 2012.

LIDARNO `12

NA ŽUPANIJSKU SMOTRU PREDLOŽENA TRI RADA NAŠIH UČENIKA

Učenici Srednje škole Bartola Kašića sudjelovali su na međuopćinskoj smotri LIDRANO 2012. u Čazmi 31. siječnja 2012. U konkurenciji učenika srednjih škola iz Garešnice, Čazme i Grubišnog Polja, predstavili su se recitacijama, monologom, filmom i predstavama.

Rahela Rek, učenica 1. razreda gimnazije, krasnoslovila je pjesmu Josipa Pupačića Zaljubljen u ljubav.

Mirela Horvat i Iva Mojžeš, učenice 4. razreda gimnazije, predstavile su se pjesmama Dugo u noć, u zimsku bijelu noć i Hvalospjev ljubavi – 1. poslanica Korinćanima.

Učenik 3. razreda gimnazije Željko Poljak predstavio se pojedinačnim nastupom – monologom Dijalog mrtvaca i filmom Dnevnik jednog Idiota, Luzera, Budale.

Dramska družina izvela je tri predstave: Fejzbuk babe, Kako preživjeti smak svijeta i Skijaši.

Svi su učenici pohvaljeni. Najbolji su predloženi na županijsku smotru natjecanja:

• Dramska družina s predstavom Kako preživjeti smak svijeta, voditelj Ivan Novak, dipl. ing.
  • Kratka igrana forma filma učenika Željka Poljaka Dnevnik jednog Idiota, Luzera, Budale, voditelj Ivan Novak, dipl. ing..
  • Iva Mojžeš s recitacijom Hvalospjev ljubavi, voditeljica Ana Delić, prof.,

Županijsko natjecanje održat će se u Garešnici 29. veljače 2012.

Svim našim učenicima i njihovim voditeljima želimo puno uspjeha!

Ana Delić, prof.

Ivan Novak, dipl. ing.