Učeničke smotre i natjecanja

Autor: Administrator , 28. 2. 2011.

Bjelovar, 28.veljače 2011. - ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE

IVANA BOŽOKI iz 2.C PRVAKINJA,

MIHAELA ZIMA I MARKO DUJIĆ TREĆI

Čestitamo!

U Tehničkoj školi u Bjelovaru 28.veljače 2011.održano je županijsko natjecanje iz matematike.

Poslije odličnih rezultata  sa školskog natjecanja,na županijsko su pozvani:

Ivana  Božoki i Mihaela Zima iz 2.C;

Marko Dujić i Robert Tomljenović iz 3.C;

Marija Madjeruh iz 4.C.

Učenici su ostvarili ovaj rezultat:

IVANA BOŽOKI   1.mjesto

MIHAELA ZIMA     3.mjesto

MARKO DUJIĆ  3.mjesto

Izvrsne rezultate učenici su postigli pod vodstvom profesorice Blaženka Orct.

Ivana Božoki  će sa ostvarenim rezultatom sudjelovati na državnom natjecanju u

Opatiji od 31.ožujka do 2.travnja 2011.

Blaženka Orct,prof.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE

Dana 28.veljače 2011.u Tehničkoj školi u Bjelovaru održano je Županijsko natjecanje iz matematike.Na Školskom natjecanju pet učenika naše škole postiglo je izvrsne rezultate i plasiralo se na županijsku razinu natjecanja.

Našu školu predstavljali su slijedeći učenici:Ivana Božoki i Mihaela Zima iz 2.c razreda,zatim Marko Dujić i Robert Tomljenović iz 3.c  razreda ,te učenica 4.c  razreda Marija Madjeruh.

Svi učenici su pokazali visoku razinu znanja i pripremljenosti,a izvrsnim rezultatima ponos naše škole su : Ivana Božoki koja je osvojila 1.mjesto,kao i Mihaela Zima i Marko Dujić sa osvojenim 3.mjestom na Županijskom natjecanju iz matematike .

Učenica Ivana i  mentorica Blaženka Orct, prof. pozvane su na Državno natjecanje.

Želimo im puno uspjeha!

Ana Saratlija, prof.