Učeničke smotre i natjecanja

Autor: Administrator , 25. 3. 2011.

GRUBIŠNO POLJE, 25.ožujka 2011. - ŽUPANIJSKO NATJECANJE U NOGOMETU

NOGOMETAŠI SREBRNI

Čestitamo!

Grubišno Polje, 25.ožujka 2011.

Dana 25.ožujka 2011. u školskoj dvorani Grubišnog Polja održana je Županijska završnica u malom nogometu za mladiće srednjoškolskog uzrasta. SŠ Bartola Kašića Grubišno Polje bila je domaćin ovog natjecanja.

Poslije izvrsnih uspijeha na međuopćinskoj razini natjecanja, na Županijsku završnicu plasirale su se četri ekipe iz Bjelovarsko –bilogorske županije.

Obrtničku školu Bjelovar predstavljalo je ŠŠD Obrtnik, Turističko- ugostiteljsku i prehrambenu školu Bjelovar predstavljalo je ŠŠD Gurman, za Tehničku školu Daruvar nastupilo je ŠŠD Tehničar, a boje naše škole branilo je ŠŠD Sokol.

Natjecanje je započelo u 9:30 sati pozdravom domaćina i državnom himnom.

Nakon izvrsno odigranih utakmica, ekipa naše škole osvojila je visoko drugo mjesto.

Pobjednik Županijske završnice u malom nogometu je ŠŠD Tehničar iz Daruvara.

Učenici naše škole odigrali su tri utakmice, pri čemu su pobijedili ŠŠD Obrtnik ( 2:1 ) i ŠŠD Gurman ( 6:3 ), dok je ekipa ŠŠD Tehničar uspjela nadigrati ekipu naše škole i konačan rezultat bio je 2:0 za predstavnike Tehničke škole Daruvar.

Učenici naše škole pokazali su izvrsnu spremnost i srčanost na terenu!

Nogometašima ŠŠD Sokol i njihovom mentoru Borisu Kljaiću čestitamo na osvojenom sjajnom srebru!

Ana Saratlija, prof.

« Travanj 2024 »