Za osiguranje učenika Srednje škole Bartola Kašića Grubišno Polje od posljedica nesretnog slučaja u školskoj godini 2019./2020.,

Školski odbor na sjednici održanoj 2. listopada 2019. izabrao je Croatia osiguranje d.d. s godišnjom premijom osiguranja u iznosu 30,00 kn po učeniku i opcijom ponude koja sadrži slijedeće naknade:

• Dnevna naknada zbog nezgode (bez karence) - 60,00 kn
  • Bolnička dnevna naknada zbog nezgode – 180,00 kn
  • Troškovi liječenja uslijed nezgode do 10.000,00 kn
  • Lom kostiju – 200,00 kn
  • Naknada za neprekidno trajanje nošenja gipsa do 2.250,00 kn
  • Gubitak trajnog zuba – 450,00 kn
  • Posjekotina – 900,00 kn
  • Ugriz psa – 400,00 kn
  • Troškovi spašavanja do 22.500,00 kn
  • Naknada za trošak estetske operacije do 20.000,00 kn
  • Trajni invaliditet zbog nezgode do 110.000,00 kn
  • 100% trajni invaliditet – 165.000,00 kn
  • Smrt zbog nezgode/troškovi pogreba do 45.000,00 kn
  • Za svaku štetu minimalna isplata – 100,00 kn

Dnevna naknada isplaćuje se ako zbog nesretnog slučaja nastupi prolazna nesposobnost za školski rad od prvog dana, bez karence.

Dnevna naknada u bolnici isplaćuje se za dane provedene na bolničkom liječenju prema otpusnom pismu, od prvog dana, bez karence.

Za prijelom kostiju isplaćuje se naknada neovisno o naknadi za trajni invaliditet i neovisno o broju slomljenih kostiju.

Za ugriz psa obvezno je javljanje liječniku i kirurška obrada rane.

Naknada za nošenje gipsa isplaćuje se kada je imobilizacija trajala minimalno 25 dana, a nije bilo prolazne nesposobnosti za školski rad. Naknada se isplaćuje i za nošenje longete.

U slučaju nezgode a radi ostvarenja naknade štete, učenik ili roditelj se treba javiti u tajništvo Škole radi daljnjih informacija.

Priloženi dokumenti:
NZO-INF-1-2018.pdf