UPISI 2020./2021.

PROMO VIDEO ŠKOLE:

INTERAKTIVNI PROMO LETAK ŠKOLE:

ČETVEROGODIŠNJE OBRAZOVANJE:

Opća gimnazija - 20 učenika/ce

Tehničar za računalstvo - 24 učenika/ce

TROGODIŠNJE OBRAZOVANJE:

Automehatroničar - JMO - 10 učenika/ca

Instalater kućnih instalacija – JMO - 10 učenika/ca

Kuhar - 14 učenika/ca

Konobar - 6 učenika/ca

Poljoprivredni gospodarstvenik - 6 učenika/ca

DOKUMENTACIJA POTREBNA ZA UPIS:

- OPĆA GIMNAZIJA - upisnica

- TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO - upisnica, liječnička svjedodžba medicine rada

- KONOBAR - upisnica, potvrda liječnika školske medicine

- KUHAR - upisnica, liječnička svjedodžba medicine rada

- POLJOPRIVREDNI GOSPODARSTVENIK - upisnica, liječnička svjedodžba medicine rada

- AUTOMEHATRONIČAR - upisnica, liječnička svjedodžba medicine rada, ugovor o naukovanju sklopljen s licenciranim obrtnikom

- INSTALATER KUĆNIH INSTALACIJA - upisnica, liječnička svjedodžba medicine rada, ugovor o naukovanju sklopljen s licenciranim obrtnikom

Za upis u programe obrazovanja za vezane obrte (JMO) obvezan je Ugovor o naukovanju sklopljen s licenciranim obrtnikom ili pravnom osobom - iznimno - kandidat koji u trenutku upisa ne može dostaviti sklopljeni ugovor o naukovanju, dužan ga je dostaviti u Školu najkasnije do kraja prvog polugodišta.

Uvid u slobodna mjesta za naukovanje možete naći na stranici Ministarstva poduzetništva i obrta - eNaukovanje.

Popis zdravstvenih kontraindikacija

U programima kojima je za upis uvjet liječnička svjedodžba medicine rada - kandidat koji u trenutku upisa nije u mogućnosti dostaviti liječničku svjedodžbu medicine rada, pri upisu dostavlja potvrdu obiteljskog liječnika, a liječničku svjedožbu medicine rada dostavlja školi najkasnije do kraja prvog polugodišta prvog razreda.

Učenici se prijavljuju i upisuju elektroničkim načinom putem mrežne stranice Nacionalnoga informacijskog sustava prijava i upisa u srednje školewww.upisi.hr

smileyPublikacija "Idemo u srednju!"

smileyOdluka o upisu učenika u 1. razred srednje škole

smileyNatječaj za upis učenika u 1. razred srednje škole