Usavršavanje nastavnika

Autor: Franka Frančešević, 20. 2. 2020.

STRUČNI POSJET INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKOJ ŠKOLI NOVA GRADIŠKA

Stručni aktiv nastavnika strojarstva je u utorak, 18. veljače, posjetio Industrijsko-obrtničku školu Nova Gradiška. Nastavnici su se imali priliku dodatno upoznati s pripremom i provedbom naučničkih ispita, organizacijom teorijske i praktične nastave te razmjenom iskustava kroz primjere dobre prakse.

Naše je nastavnike ugostio ravnatelj Industrijsko-obrtničke škole Mijo Matošević prof., koji je ujedno i autor nekoliko udžbenika koje naši nastavnici i učenici koriste u radu. Osim što su se upoznali s praktikumima njihove škole, imali su priliku i razmijeniti primjere dobre prakse.

Novinarska družina