UPISI 2022./23.

Kuhar - 10 učenika/ca

Konobar - 6 učenika/ca

Poljoprivredni gospodarstvenik - 8 učenika/ca

DOKUMENTACIJA POTREBNA ZA UPIS:

• OPĆA GIMNAZIJA - upisnica
  • TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO - upisnica, liječnička svjedodžba medicine rada
  • KONOBAR - upisnica, potvrda liječnika školske medicine
  • KUHAR - upisnica, liječnička svjedodžba medicine rada
  • POLJOPRIVREDNI GOSPODARSTVENIK - upisnica, liječnička svjedodžba medicine rada
  • AUTOMEHATRONIČAR - upisnica, liječnička svjedodžba medicine rada, ugovor o naukovanju sklopljen s licenciranim obrtnikom
  • INSTALATER KUĆNIH INSTALACIJA - upisnica, liječnička svjedodžba medicine rada, ugovor o naukovanju sklopljen s licenciranim obrtnikom

Za upis u programe obrazovanja za vezane obrte (JMO) obvezan je Ugovor o naukovanju sklopljen s licenciranim obrtnikom ili pravnom osobom - iznimno - kandidat koji u trenutku upisa ne može dostaviti sklopljeni ugovor o naukovanju, dužan ga je dostaviti u Školu najkasnije do kraja prvog polugodišta.

Uvid u slobodna mjesta za naukovanje možete naći na stranici Ministarstva poduzetništva i obrta - eNaukovanje.

Popis zdravstvenih kontraindikacija

U programima kojima je za upis uvjet liječnička svjedodžba medicine rada - kandidat koji u trenutku upisa nije u mogućnosti dostaviti liječničku svjedodžbu medicine rada, pri upisu dostavlja potvrdu obiteljskog liječnika, a liječničku svjedožbu medicine rada dostavlja školi najkasnije do kraja prvog polugodišta prvog razreda.

Učenici se prijavljuju i upisuju elektroničkim načinom putem mrežne stranice Nacionalnoga informacijskog sustava prijava i upisa u srednje škole - Upisi u srednje škole

yes Publikacija "Idemo u srednju!"

yes Odluka o upisu učenika u 1. razred srednje škole

yes Natječaj za upis učenika u 1. razred srednje škole