Edukacija nastavnika

Autor: Franka Frančešević, 26. 9. 2023.

EDUKACIJA NASTAVNIKA

Prošli tjedan naša je škola u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" dobila vrijednu informatičku opremu, među kojom i dvije pametne ploče.

Pametne ploče pokreće sustav Android 11 koji  sadrži brojne dodatke s kojima su se među prvima upoznali učenici 3. razreda programa Tehničar za računalstvo na satima Webdizajna.

Nastavnica Željka Brdar ih je potaknula da svoje znanje upotrijebe i prezentiraju zainteresiranim nastavnicima.

Predavanje je nastavnicima bilo poučno i korisno te vrlo zanimljivo najviše iz razloga što su se ponovno smjestili u učeničke klupe.

Roko Režić i Dario Vrhovski, učenici 3. razreda programa Tehničar za računalstvo, odlično su se snašli u ulozi predavača te spremno odgovarali na sva postavljena pitanja.

Bravo dečki!