Sajmovi

Autor: Administrator , 29. 4. 2014.

UČENIČKA ZADRUGA SE PREDSTAVILA

NA SAJMU ZDRAVLJA U DARUVARU

III. Sajam zdravlja Daruvar održan je 26. travnja 2014. godine, a održavao se na središnjem gradskom trgu.  Na sajmu su bili prisutni izlagači iz grada i okolice.

Učenička zadruga „Kockavica“ nastupila je po prvi put na sajmu zdravlja u Daruvaru sa tri sekcije: poljoprivredno prehrambenom, dramskom i likovnom sekcijom.

Poljoprivredna i likovna sekcija su predstavljali bilološki uzgoj povrća, eteričnog i ljekovitog bilja u teglicama za uzgoj u vlastitom domu. Posjetitelji sajma sa zanimanjem su razgledavali izložbeni prostor Učeničke zadruge i mnogobrojni su pohvalili naš projekt.

Dramska sekcija izvela je predstavu Snjeguljica koja je bila vrlo zapažena i dobro popraćena od strane gledatelja. Na kraju predstave nagrađeni su velikim pljeskom okupljenih.

Naš izložbeni prostor i predstavu posjetio je gradonačelnik daruvara Dalibor Rohlik. Izrazio je zadovoljstvo viđenim i pohvalio rad učenika i voditelja. Gradonačelnik je ponudio suradnju između Srednje škole Bartola Kašića Grubišno Polje i grada Daruvara u smislu razvijanja biloškog uzgoja voća i povrća i njegove prerade.

U pripremi za sajam sudjelovali su učenici poljoprivredno prehrambene sekcije Krešo Tomašek, Domagoj Krtić, Ivan Trandler, Marin Kubišta, Daniel Šturlić, Mato Kovačević, Tibor Doležal, Miro Mađeruh i Tomislav Žban. Učenici dramske sekcije Ronaldo Rovazdi i Karla Matijanić. Učenici likovne sekcije:Anamarija Ćepić, Anamarija Fabro, Ariane Kalember, Elena Martinović, Eva Pavić, Valerija Petrovecki, Ella Stipančić, Mihaela Šlegl, Emma Vanjek, Alen Kovačević, Gabrijela Novak, Tomislav Babić, Marija Brdarić, Ivona Kalec, Maria Kotoranin, Mihaela Kramarić, Karla Matijanić, Ivan Matković, Matea Matković, Mihael Meheš, Marina Pavlečić, Valentina Per, Matea Vrbat, Goran Glumac, Jela Komljenović, Nikolina Kundak.

Grubišno Polje, 28. travnja 2014.

Zoran Jančar, mag. ing.

,