DODJELA PRIZNANJA, NAGRADA I SVJEDODŽBI

Autor: Administrator , 20. 6. 2014.

DODJELA NAGRADA I PRIZNANJA UČENICIMA I ZAPOSLENICIMA ZA POSTIGNUTE REZULTATE

SVEČANA DODJELA SVJEDODŽBI MATURANTIMA

Grubišno Polje, 20. lipnja 2014.

Dana 20. lipnja 2014. u Centru za informiranje i kulturu „Dr. Franjo Tuđman“ upriličena je svečana dodjela priznanja i nagrada učenicima i zaposlenicima naše škole za doprinos širenju ugleda škole i postignute natprosječne rezultate.

Priredba je započela himnom, a svečanu dodjelu nastavili smo kulturno – umjetničkim i zabavnim programom koji je osmislila nastavnica Kristina Vrbicki, profesorica hrvatskog jezika i bohemistike.

Pjesmu Gaudeamus igitur otpjevala je Rahela Rek, učenica 3. razreda gimnazije uz pratnju na klavijaturama Dinka Ringela, učenika 2. razreda gimnazije.

Glazbenu točku izveo je i Tomislav Babić, učenik 3. razreda naše gimnazije i polaznik glazbene škole Brune Bjelinskog iz Daruvara. Priredbu je uveličala i dramska družina naše škole predstavom U očekivanju Godota u režiji nastavnika Ivana Novaka, dipl. ing.

Naš ravnatelj Jozo Matošević pozdravio je sve nazočne, pohvalio rad učenika i nastavnika u školskoj godini 2013./14. te zahvalio Gradu na odličnoj suradnji i potpori našoj školi. Zamjenik gradonačelnika Dalibor Jurina također je pozdravio sve nazočne te zajedno s ravnateljem podijelio nagrade i priznanja.

Učenicima su dodijeljena ukupno 53 priznanja, 13 nagrada za uzorno vladanje i odličan uspjeh iz svih predmeta na kraju nastavne godine, 24 nagrade za prvo, drugo ili treće mjesto na županijskim i međužupanijskim natjecanjima, 55 pohvalnica za odličan uspjeh na kraju nastavne godine i 92 priznanja Učeničke zadruge Kockavica za doprinos radu Učeničke zadruge.

Najveće školsko priznanje – plaketu s likom Bartola Kašića dobila je Brigita Herout, učenica 4. razreda gimnazije za odličan uspjeh iz svih nastavnih predmeta tijekom cjelokupnog četverogodišnjeg obrazovanja.

Djelatnici škole nagrađeni su doprinos na radu dodatnim danima godišnjega odmora i to:

12 djelatnika škole nagrađeno je jednim danom godišnjeg odmora,

9 djelatnika s dva dana,

i 10 djelatnika s tri dana godišnjega odmora,

Nagrade će im biti uručene Rješenjem o korištenju godišnjeg odmora za 2014. godinu.

Svima čestitamo!

Franka Frančešević, prof.

Najveće školsko priznanje PLAKETU S LIKOM BARTOLA KAŠIĆA ravnatelj uručuje

Brigiti Herout za odličan uspjeh iz svih predmeta tijekom srednjoškolskog obrazovanja