Nagrade

Autor: Administrator , 11. 12. 2015.

Dodjela plakete "Mlade ruke" učeniku Stjepanu Novaku

U utorak, 8. prosinca 2015. godine održana je 4. redovna sjednica Skupštine Obrtničke komore Bjelovarsko-bilogorske županije. Održan je i svečani dio sjednice u restoranu Šenoa gdje su uručene plakete Zlatne ruke s pisanim priznanjem za najbolje obrtnike, plakete Obrtničke komore Bjelovar s pisanim priznanjem i plakete Mlade ruke s pisanim priznanjem.

Dobitnici plakete Mlade ruke su Stjepan Novak iz Drljanovca, na prijedlog Srednje škole Bartola Kašića iz Grubišnog Polja, za zanimanje automehatroničar te na prijedlog Obrtničke škole Bjelovar, Dominik Mikulandi iz Dautana za zanimanje elektroničar-mehaničar. Naš učenik, Stjepan Novak, dobio je priznanje za postignute uspjehe u praktičnom i stručno-teoretskom naukovanju pod vodstvom mentora Mate Frica, dipl. ing. strojarstva.

Naime, učenik Stjepan Novak predložen je Hrvatskoj Obrtničkoj komori Bjelovarsko-bilogorske županije za dodjelu plakete Mlade ruke kao najbolji mladi naučnik. Učenik je 3.b  razreda, programa automehatroničar. Član je Učeničke zadruge „KOCKAVICA“ od prvog razreda i tijekom školske godine sudjelovao je u svim školskim aktivnostima Zadruge. Aktivno sudjeluje u izvannastavnoj grupi Mladi automehaničari te je prošle školske godine sudjelovao na Međužupanijskom natjecanju automehaničara u Virovitici i osvojio deseto mjesto.

Za dodijeljeno priznanje, u ime naše škole, prigodno se Skupštini obratio naš ravnatelj Jozo Matošević. Izrazio je zadovoljstvo što je ravnatelj učenicima i nastavnicima koji našu malu školu čine velikom, svojim nesebičnim zalaganjem, usvojenim znanjem i pokazanim vještinama, donoseći najprestižnija priznanja.

Obrtničkoj komiri je zahvalio na prepoznatim vrijednostima naših učenika i nastavnika a naročito za višegodišnju bezrezervnu podršku i obostranu suradnju.

Grubišno Polje, 10. prosinca 2015.                                                   Zvjezdana Bojčeta, 3.A razred