Učenička zadruga Kockavica

Autor: Administrator , 9. 3. 2016.

8. GODIŠNJA SKUPŠTINA

UČENIČKE ZADRUGE „KOCKAVICA“

U srijedu 9. ožujka 2016. godine u dvorani Centra za kulturu i informiranje „Dr. Franjo Tuđman“ održana je 8. godišnja skupština Učeničke zadruge „Kockavica“ sa sljedećim dnevnim redom:

Razmatranje Izvješća o realizaciji plana aktivnosti u 2015. godini;
Razmatranje Financijskog izvješća za 2015. godinu;
Razmatranje Plana rada Zadruge za 2016. godinu;
Razmatranje  Financijskog plana za 2016. godinu;
Dodjela priznanja UZ Kockavica vanjskim suradnicima i podupirućim  članovima;
Razno

Skupštini su prisustvovali učenici članovi Učeničke zadruge „Kockavica“, nastavnici - voditelji sekcija, nastavnici zadrugari, voditelj Učeničke zadruge Ivan Čegec, Predsjednik Učeničke zadruge Jozo Matošević te partneri i vanjski suradnici Zadruge.

Nazočne je pozdravio Predsjednik Zadruge Jozo Matošević te istaknuo da su kao i prijašnjih godina marljivo radili svi zadrugari, a upravo zbog njih imamo vrlo uspješnu godinu iza sebe. Nakon uvodnih riječi Predsjednika i svečanog otvaranja 8. godišnje skupštine usvojen je predloženi dnevni red te se krenulo s realizacijom.

Predstavnici učenika zadrugara iz svake sekcije u suradnji sa svojim voditeljima, izvijestili su o svom radu u protekloj kalendarskoj godini. Financijsko izvješće za 2015. i financijski plan za 2016. godinu predložio je Zadružni odbor a zadrugarima ga je prezentirala tajnica Zadruge Martina Mesić Rekavić.bS predloženim Godišnjim programom rada zadrugare je upoznao voditelj Ivan Čegec. Predsjednik je pohvalio sve vrijedne zadrugare i izrazio zahvalnost za doprinos u pokazivanju znanja i vještina, doprinoseći popularizaciji i opravdanosti postojanja Zadruge i promociji naše Škole.

Zadrugari su pozorno pratili podnesena izvješća i planove aktivnosti u tekućoj kalendarskoj 2016. godini koje su nakon svake točke dnevnog reda jednoglasno i prihvatili. Predsjednik je posebno naglasio realizaciju nagradnog izleta zadrugara na Viroexpo 2016. te informirao zadrugare da ove godine nije realiziran već tradicionalni  nagradni izlet zadrugara na finalni meč teniskog turnira Zagreb Indoors 2016. jer turnir nije niti organiziran. Pozivao je zadrugare da osmisle program i predlože novu destinaciju jer to svojim radom zaslužuju. Na prijedlog zadrugara Zadružni odbor će pristupiti organizaciji i provedbi zasluženih interesa zadrugara.

Uz potporu Skupštine tajnica je pročitala, a predsjednik dodijelio priznanja partnerima, podupirućim članovima i vanjskim suradnicima Zadruge:

Grad Grubišno Polje;
Gradonačelnik grada Grubišnog Polja Zlatko Mađeruh;
Centar za kulturu i informiranje “Dr. Franjo Tuđman”;
OPG Starčević Goran, Grubišno Polje;
OPG Mađeruh Mirko, Mali Zdenci;
OPG Kobra, Grubišno Polje;
Vlado Zita, Grubišno Polje;
Label d.o.o., Grubišno Polje;
Komunalac d.o.o., Grubišno Polje;
Spider group, Pitomača;
Lovačko društvo “Bilogora”, Lovna jedinica Fazan, Grubišno Polje

Rad Skupštine završio je pohvalnim riječima predsjednika za naporan rad zadrugara i ostvarene rezultate te zahvalom svim zadrugarima, partnerima, podupirućim članovima i vanjskim suradnicima Zadruge.

Ivan čegec, prof.