Priznanja i nagrade učenicima i radnicima na kraju nastavne godine 2015./16.

Autor: Administrator , 21. 6. 2016.

ANTONIJI ĐELEKOVČAN, UČENICI GENERACIJE

PLAKETA S LIKOM BARTOLA KAŠIĆA

Dana 20. lipnja 2016. u Centru za informiranje i kulturu „Dr. Franjo Tuđman“ svečano je proglašena učenica generacije Antonija Đelekovčan i dodijeljena su priznanja i nagrada učenicima i radnicima naše škole za doprinos na radu i izvanredne rezultate u učenju, znanju i vještinama tijekom obrazovanja i na raznim smotrama i natjecanjima.

Priredba je započela himnom. Potom smo svečanu dodjelu nastavili kulturno – umjetničkim programom koji su osmislili učenici ne završnih razreda pod vodstvom nastavnice Sandre Tuček. Kroz program nas je vodila učenica 3. razreda gimnazije Ana Marija Fabro.

Pjesmu Gaudeamus igitur otpjevao je zbor učenica 2. i 3. razreda gimnazije uz pratnju na klavijaturama Nede Soldan, učenice 3. razreda gimnazije. Učenike je uvježbala nastavnica glazbene umjetnosti Vanja Stamenić, prof.

Naš ravnatelj Jozo Matošević pozdravio je nazočne, pohvalio rad učenika i nastavnika u školskoj godini 2015./16. te zahvalio Gradu na odličnoj suradnji i nesebičnoj potpori našoj školi. Nadahnutim obraćanjem učenicima završnih razreda podsjetio je na njihov nezaboravan doprinos ugledu škole. Sa znanjem i vještinama stečenim u našoj školi, potvrđenih zasluženim svjedodžbama, poželio je maturantima sretan put u svijet odraslih.

Izaslanica Gradonačelnik Zlatka Mađeruha Marija Jungić također je pozdravila sve nazočne te zajedno s ravnateljem podijelila učenicma nagrade i priznanja.

Učenicima su dodijeljena ukupno 116 priznanja:

1 Plakteta s likom Bartola Kašića učenici generaciji za uzorno vladanje i odličan uspjeh iz svih nastavnih predmeta tijekom srednjoškolskog obrazovanja;

10 priznanja i nagrada za uzorno vladanje i odličan uspjeh iz svih predmeta na kraju nastavne godine;

1 priznanje i nagradu za osvojeno prvo mjesto na županijskom natjecanju iz kemije;

1 priznanje i nagrade za osvojeno deveto mjesto na međužupanijskom natjecanju automehaničara;

2 priznanja i nagrade za najuspješniji slogan u projektu Ladder u programu „Neka se tvoj glas čuje“;

2 priznanja i nagrade za osvojeno 8. mjesto na državnom natjecanju Samostalnih istraživačkih radova iz povijesti;

3 priznanja i nagrade za postignut uspjeh među 10% najuspješnijh učenika iz Republike Hrvatske u međunarodnom projektu Klokan bez granica;

65 priznanja Učeničke zadruge Kockavica za doprinos radu Učeničke zadruge.

Najveći uspjeh na državnoj razini potvrdili su 8.mjestom Anamarija Vršek i Ivan Kralj Bistrički na državnom natjecanju Samostalnih istraživačkih radova iz povijesti a na međunarodnoj razini troje učenika svrstalo se među 10% najuspješnijih matematičara u Repulici Hrvatskoj u kvizu Klokan bez granica.

Najveće školsko priznanje – Plaketu s likom Bartola Kašića zaslužila je učenica generacija Antonija Đelekovčan.

Djelatnici škole nagrađeni su za doprinos na radu dodatnim danima godišnjega odmora i to:

17 djelatnika škole nagrađeno je jednim danom godišnjeg odmora, 10 djelatnika s dva dana i 6 djelatnika s tri dana godišnjega odmora, koje će im biti uručene Rješenjem o korištenju godišnjeg odmora za 2016. godinu.