Stručno usavršavanje nastavnika „digitalno zrelih škola“

Autor: Administrator , 13. 12. 2016.

EDUKACIJA "OFFICE 365"

U subotu 10. prosinca 2016.održana je u SŠ Bartola Kašića druga po redu edukacija u sklopu Projekta e-škole pod nazivom Office 365.U edukaciji je sudjelovalo trideset pet djelatnika škole i ravnatelj Jozo Matošević. Edukaciju je proveo predavač iz agencije Algebra Domagoj Lisjak . Usvojili smo nova znanja o programu Yammer, One Drive, One Note, Sway koje ćemo upotrijebiti u nastavnom procesu.

Monika Vojvodić Andičević, prof. mentor

GRUBIŠNO POLJE - Dana 10. prosinca 2016. nastavljeno je educiranje odgojno-obrazovnih i administrativnih djelatnika naše Škole u sklopu projekta “e-Škole:  Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“.

Edukacija je održana u dva termina, prijepodnevnom i poslijepodnevnom. Ukupno 36 nastavnika i stručnih suradnika naše škole sudjelovalo je u edukaciji „R22 Office 365“.

Nastavnici STEM predmeta (matematika, fizika, kemija, biologija i informatika), ali i nastavnici drugih obrazovnih sektora sa stručnim suradnicima u nastavi imali su priliku upoznati se s prednostima rada u oblaku kao pouzdanog rješenja za korištenje različitih aplikacija i servisa.

Kroz petosatnu radionicu upoznati smo s prednostima rada u oblaku kao pouzdanog rješenja za korištenje različitih aplikacija i servisa kao što je usluga Office 365. Upoznati smo s aplikacijama koje su dio Officea 365: Yammer, Exchange Online, SharePoint Online, OneNote online, Sway i.OneDrive.

Svoja novostečena znanja nastavnici će primijeniti u budućim nastavnim procesima.

Ivan Čegec, prof.