SVEČANA PODJELA SVJEDODŽBI MATURANTIMA ŠKOLSKE GODINE 2018./2019.

Autor: Agnezija Milković, 27. 6. 2019.

Nakon odrađene državne mature i obrane završnih radova maturanti naše škole za svoj su uspjeh danas primili svjedodžbe te priznanja i nagrade.

U kino dvorani Centra za kulturu i informiranje dr. Franjo Tuđman održan je svečani program na kojem su prisustvovali maturanti, nastavnici naše škole, roditelje i svi koji su došli podržati i čestitati našim maturantima.

Sve nazočne najprije je pozdravila v.d. ravnateljice Kristina Vrbicki koja je maturantima čestitala i poželjela im puno uspjeha, a dobrim se željama pridružio i zamjenik gradonačelnika grada Grubišno Polje gospodin Zlatko Pavičić.

Kao i svake godine za maturante je priređen i kratak umjetnički program na kojem su se predstavili Zbor naše škole, plesna i dramska skupina te učenici 2.c i 3.c razreda recitalom Matoševe pjesme Utjeha kose.

V.d. ravnateljica ove je godine dodijelila Plaketu s likom Bartola Kašića nastavniku Mati Fricu koji krajem ove školske godine odlazi u zasluženu mirovinu.

Od učenika nagrađeni su sljedeći učenici

1. Za županijsku razinu natjecanja:

DARIA KRMELA, učenica 4.c razreda, za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz Hrvatskog jezika

JOSIP BELOVARI, učenik 3.a razreda, za 2. mjesto pojedinačno na županijskoj završnici u krosu

JOSIP BELOVARI, FRAN MARENIĆ, DOMINIK SMILJANIĆ i MIHAEL ČUTIĆ za 3. mjesto u ukupnom poretku u županijskoj završnici u krosu

DARIJO ĐURĐEVIĆ, učenik 2.c razreda, za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz Njemačkog jezika

ROBERTO GRABOVAC, učenik 4.c razreda, za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz Matematike

1. Za državnu razina natjecanja

NIKA ANDRIČEVIĆ, učenica 2.c razreda i NEDA SOLDAN, učenica 4.c razreda za sudjelovanje i plasman na Državno natjecanje iz povijesti u kategoriji „Samostalni istraživački rad“

1. Za odličan uspjeh iz svih nastavnih predmeta na kraju nastavne godine 2018./2019.

Glorija BOGDAN, 1.e

Nikolina KALANJOŠ, 2.a

Nika ANDRIČEVIĆ, 2.C

Darijo ĐURĐEVIĆ, 2C

Luka TOTGERGELI, 3.C

Marta BIJELIĆ, 4.C

Roberto GRABOVAC, 4.C

Daria KRMELA, 4.C

Vesna OBRADOVIĆ KURIDŽA, 4.C

Posebnu nagradu i priznanje Plaketu s likom Bartola Kašića za odličan uspjeh iz svih nastavnih predmeta tijekom srednjoškolskog obrazovanja dobile su učenice DARIA KRMELA i VESNA OBRADOVIĆ KURIDŽA.

Svim učenicima želimo puno uspjeha kojim god putem krenuli!!!

FOTO GALERIJA

« Travanj 2024 »