Autor: Agnezija Milković, 11. 7. 2019.

Upisi u srednju školu:

- ponedjeljak 15. srpnja 2019. - od 8 do 15 sati

- utorak 16. srpnja 2019. - od 8 do 15 sati

- srijeda 17. srpnja 2019. - od 8 do 15 sati

Na upis je potrebno donijeti upisnicu (upisnicu možete isprintati i kod nas) te ostalu dokumentaciju potrebnu za upis u pojedini program obrazovanja.

Učenici koji ostvaruju dodatne bodove ili izravni upis dužni su na upis dostaviti dokumentaciju na temelju kojih su ostvarili dodatne bodove/izravni upis.

Učenici obrtničkih programa (automehatroničar i instalater kućnih instalacija) dužni su na upis donijeti  ugovor o naukovanju i liječničku svjedodžbu medicine rada

• Ugovor o naukovanju sklopljen s licenciranim obrtnikom ili pravnom osobom - iznimno - kandidat koji u trenutku upisa ne može dostaviti sklopljeni ugovor o naukovanju, dužan ga je dostaviti u Školu najkasnije do kraja prvog polugodišta.
  • kandidat koji u trenutku upisa nije u mogućnosti dostaviti liječničku svjedodžbu medicine rada, pri upisu dostavlja potvrdu obiteljskog liječnika, a liječničku svjedožbu medicine rada dostavlja školi najkasnije do kraja prvog polugodišta prvog razreda.

Učenici strukovnih programa - kuhar, poljoprivredni gospodarstvenik, tehničar za računalstvo  dužni su na upis  donijeti liječničku svjedodžbu medicine rada

Učenici strukovnog programa konobar dužni su na upis donijeti potvrdu nadležnog školskog liječnika.

« Travanj 2024 »