Dodjela priznanja i nagrada učenicima i nastavnicima naše škole

Autor: Administrator , 30. 6. 2010.

NAJBOLJI OD NAJBOLJIH

Dana 30. lipnja 2010. u Centru za informiranje i kulturu Dr. Franjo Tuđman održana je svečana dodjela priznanja i nagrada učenicima i nastavnicima naše škole koji su postigli izvanredne rezultate na raznim natjecanjima. Priredba je započela recitacijama, monolozima te izvatkom iz Ionescove drame Instrukcije. Glazbenu je točku izvela Una Stamenić uz pratnju Marina i Marija Babića. Program priredbe organizirale su profesorice Ana Delić i Željka Žarković.

Naš je ravnatelj, profesor Jozo Matošević, pozdravio sve nazočne te pohvalio rad učenika i nastavnika u školskoj godini 2009./10. Naglasio je kako naša škola iz godine u godinu postiže sve bolje rezultate. Zahvalio se gradonačelniku Zlatku Mađeruhu na odličnoj suradnji i potpori školi.

Gradonačelnik Zlatko Mađeruh izrazio je oduševljenje postignućima učenika i izvanrednim rezultatima. Pohvalio je i organizaciju priredbe te nastup učenika.

Naši su učenici sudjelovali na mnogobrojnim smotrama, natjecanjima gdje su osvajali izvrsna mjesta. Nagradna putovanja i sudjelovanje na sajmovima osvojilo je 80 učenika i 21 nastavnik. Priznanja povodom Međunarodnog dana tjelesne aktivnosti osvojilo je 20 učenika i 9 zaposlenika škole. Priznanja Učeničke zadruge Kockavica osvojilo je 89 učenika. Priznanja za sudjelovanje na različitim natjecanjima osvojilo je 18 učenika. Priznanje i nagradu za različita postignuća (sudjelovanje na međunarodnom matematičkom natjecanju Klokan bez granica i plasman među 10% najboljih u RH; državna natjecanja (ispod trećeg mjesta) i županijska natjecanja (prva tri mjesta); odličan uspjeh iz svih predmeta u 2009./10.; Lidrano 2010. (predloženi na državno); izvrsni rezultati u izvanškolskim aktivnostima ) osvojilo je 47 učenika.

Najveće školsko priznanje – plaketu s likom Bartola Kašića dobilo je 7 učenika i 4 nastavnika, i to:

• NEVEN OBRADOVIĆ KURIDŽA, učenik četvrtog razreda gimnazije, za uzorno vladanje i odličan uspjeh iz svih nastavnih predmeta tijekom srednjoškolskog obrazovanja 2006./10.
  • DAVOR BAZIJANAC, učenik četvrtog razreda gimnazije, za uzorno vladanje i odličan uspjeh iz svih nastavnih predmeta tijekom srednjoškolskog obrazovanja 2006./10.
  • IVANA PETROVIĆ, učenica četvrtog razreda tehničara za računalstvo, za uzorno vladanje  i odličan uspjeh iz svih nastavnih predmeta tijekom srednjoškolskog obrazovanja 2006./10.
  • DENI ČERNI, učenik drugog razreda tehničara za računalstvo, za vrhunski rezultat u izvanškolskim aktivnostima
  • MARKO DUJIĆ, učenik drugog razreda gimnazije, za osvojenoDRUGO MJESTOna Državnom natjecanju učenika drugih razreda srednjih škola iz geografije.
  • MATIJA NEMET, učenik trećeg razreda ugostitelja-kuhar, za osvojenoPRVO MJESTOna Državnom natjecanju GASTRO 2010.
  • HRVOJE KOVAČ, učenik trećeg razred gimnazije, za osvojeno DRUGO MJESTO na 26. Krosu Hrvatskog atletskog saveza i Sportskih novosti.
  • BORIS KLJAIĆ, profesor tjelesne i zdravstvene kulture, za vrhunski rezultat u izvanškolskim aktivnostimai uspješan rad s učenicima.
  • MILJENKO KLJAIĆ, profesor geografije, za uspješan rad s učenicima i osvojeno DRUGO MJESTO učenika Marka Dujića na Državnom natjecanju učenika drugih razreda srednjih škola iz geografije.
  • IVAN ŠOŠ, nastavnik praktične nastave kuharstva, za uspješan rad s učenicima i osvojeno PRVO MJESTO na Državnom natjecanju GASTRO 2010.
  • BORIS HORVAT, profesor tjelesne i zdravstvene kulture, za uspješan rad s učenicima i osvojenoDRUGO MJESTO učenika Hrvoja Kovača na 26. Krosu Hrvatskog atletskog saveza i Sportskih novosti.

Uz plaketu s likom Bartola Kašića učenici: Deni Černi, Marko Dujić, Matija Nemet i Hrvoje Kovač dobili su i posebne nagrade u vrijednosti od oko 2000 kn, dok su njihovi nastavnici-mentori: Boris Kljaić, Miljenko Kljaić, Ivan Šoš i Boris Horvat dobili posebne nagrade u obliku stručne knjige.

Svima velike čestitke!

Fotografije s dodjele priznanja i nagrada učenicima i nastavnicima naše škole možete pogledati na: